תערוכת

Magic AI

לראשונה בעולם- תערוכה שנוצרה כולה באמצעות בינה מלאכותית ומודרכת על ידי רובוט חכם!

העתיד הטכנולוגי כבר כאן והוא הולך להדהים אתכם! תערוכת הבינה המלאכותית תציג בפניכם את החדשנות והאפשרויות של מהפכת הבינה המלאכותית, באמצעות סיור מודרך על ידי רובוט בתערוכת אמנות מרהיבה, בה כל היצירות נוצרו על ידי בינה מלאכותית חכמה שעברה אימון על שילוב תמונות הנוף של אזור עוטף עזה עם תמונותיו של ואן גוך- והתוצאה לא פחות ממהפנטת!

הביקור כולל גם שימוש חופשי במתחם גיימינג ענק, חוויית צפייה במשקפות מציאות מדומה, הקרנת סרט חלל בפלנטריום 360 מעלות וסיור מרתק במבנה הגרובטק.

סיור רובוטי בתערוכת AI

שימוש חופשי בגיימינג ומציאות מדומה

מופע פלנטריום מרהיב ב360 מעלות

מה תחוו

בתערוכת AI

MAGIC AI FESTIVAL – חוויה עתידנית של טכנולוגיה, אמנות ומציאות מדומה
פעילות קיץ בלתי נשכחת בעקבות המדע, האמנות, והטכנולוגיה בגרובטק- מרכז החלל וטכנולוגיה המתקדם בישראל.

במהלך הפעילות, תוכלו לבקר בתערוכה הראשונה בעולם שנוצרה ומודרכת על ידי בינה מלאכותית. המציגה יצירות אמנות ייחודיות שנוצרו על ידי אלגוריתם חכם, אשר למד לשלב בין נופי הנגב ועוטף עזה לבין סגנון הציור של ואן גוך. ההדרכה בתערוכה תבוצע כולה על ידי רובוט מדריך חכם שיקח אתכם לסיור בלתי נשכח בין המוצגים.

הכרטיס כולל גישה חופשית לאזור הגיימינג המתקדם שלנו, עם עשרות מחשבי גיימינג מקצועיים, קונסולות משחקים מובילות כגון SONY 5 וXBOX,עמדת FIFA 23, נינטנדו, סימולטורי נהיגה וטיסה ועוד.

רוצים לחוות את העולם כמו שלא דמיינתם? בפעילות תהנו גם מחוויית VR שתטיס אתכם סביב העולם במסע וירטואלי מרהיב באמצעות משקפי המציאות המדומה מהמתקדמים ביותר בשוק. 

אבל זה לא הכל!  בנוסף לביקור בתערוכה הכרטיס שלכם כולל סיור מודרך מרתק במבנה הגרובטק- מרכז החלל והטכנולוגיה המתקדם בישראל. הסיור יוצא בכל שעה עגולה, ובמהלכו תוכלו להתנסות במגוון הזירות הטכנולוגיות המתקדמות שלנו, לראות מקרוב את ההשפעה של הבינה המלאכותית על החיים שלנו בעתיד, להתרשם מעולם הרובוטיקה ולהכיר את מהפכת המייקרים, לראות מופע חלל מרהיב בפלנטריום משוכלל עם כיפת 360 מעלות, ולהשתתף במשחק חווייתי על רצפת מגע ענקית שמזהה כל תזוזה שלכם.

אז הצטרפו לאירוע הטכנולוגיה הגדול של השנה, ובואו לחוות את המדע, האמנות, והטכנולוגיה כולם יחד בפעילות בלתי נשכחת!

מה

מספרים עלינו

happy_clients1.jpg
הגענו במיוחד מרחובות לחווייה המדהימה הזאת, והיה שווה את הנסיעה לגמרי! הילדים כל כך נהנו ושמחו שהחלטנו לחזור בקרוב שוב! תודה על חווייה כיפית, מלמדת ומגבשת
עדי כהן
רחובות